Back to Top

June 2018

Summer break

Summer break!
09.07.2018 - 22.07.2018
From the 9th to the 22th of July our production will be closed due to maintenance and innovation. Nevertheless our sales office will stay open throughout the whole summer period to provide you always with our best services.

English

Przerwa Technologiczna

Przerwa technologiczna
09.07.2018 - 22.07.2018

Szanowni Państwo w terminie od 9 do 22 lipca nasza linia produkcyjna jak co roku będzie przechodzić prace konserwacyjno- udoskonalające. W związku z powyższym w tym okresie nie będzie odbywała się żadna produkcja. Jeżeli przewidujecie Państwo zwiększone lub specjalne zapotrzebowanie w tym okresie prosimy o pilny kontakt. Jednocześnie informujemy, że nasze biura w okresie wakacyjnym działają i złożone przez Państwa zamówienia będą realizowane na bieżąco.

Polish

Udekoruj swoje mieszkanie razem z Ikonos

Ikonos Proficoat 4-Wall WMT 300+
Wysokiej jakości tapeta papierowa wzmocniona włóknami syntetycznymi. Doskonała absorpcja atramentu, szybka i łatwa aplikacja na powierzchniach. Zastosowana technologia EASY UP. Doskonała jakość obrazu, bardzo dobre nasycenie i kontrast. Niezwykle stabilna, z dużą odpornością na wysoką temperaturę i starzenie. Zastosowana technologia INSTANT DRY.
http://ikonosmedia.eu/pl/node/495

Polish

Decorate your home with Ikonos

Ikonos Proficoat 4-Wall WMT 300+
High quality wall covering. Perfect ink absorption, instant dry, fast and easy application on the surfaces. Excellent image quality, very good saturation and contrast. Extremely stable, high temperature resistance and good ageing properties.
http://ikonosmedia.eu/product-category-list/35/Wallpapers/Ikonos-Profico...

English